РЕМОНТ ОДЯГУ

Сучасне обладнання та професійні майстри по ремонту одягу дають нам можливість надавати такі послуги:

РЕМОНТ ОДЯГУ

Сучасне обладнання та професійні майстри по ремонту одягу дають нам можливість надавати такі послуги:

Компанія “Чистка та Шиття” – експерт з оперативного ремонту Ваших речей, тому з нами гарно та охайно виглядати легко, економно та просто.

Мережа магазині «Чистка та Шиття» пропонує своїм клієнтам якісні послуги ремонту одягу. З нами Ви забудете, де у вас вдома лежить нитка з голкою. Експрес-послуги по догляду за одягом дозволяють Вам виглядати ідеально та при цьому не витрачати дорогоцінний час.

Ми впроваджуємо культуру європейського обслуговування в Україні та керуємося девізом «Найкращий результат виходить лише тоді, коли кожний робить свою справу».

Перелік послуг з ремонту одягу

Магазини компанії “Чистка та Шиття” розташовані у сучасних торгівельних центрах найбільших міст України та завжди до Ваших послуг. Ви просто залишаєте нам свої речі і відправляєтеся пити каву. Професійні швачки і сучасне обладнання дозволяють нам:

  • вкоротити брюки протягом 30 хвилин;
  • швидко підшити, розшити або вшити Ваші речі;
  • поміняти замок, гудзики або блискавку.

Комфорт для клієнтів компанії "Чистка та Шиття"

Всі наші магазини оснащені зручними примірочними. Ми дбаємо про комфорт клієнтів. Привітний персонал, які знають свою справу майстра, автоматизований процес видачі речей роблять наш сервіс простим і приємним.

Сучасне та інноваційне швейне обладнання дозволяє автоматизувати всі операції та виконувати замовлення клієнтів швидко та якісно.

Ви можете замовити дрібний ремонт речей як окремо, так і разом з послугою хімічного чищення, аквачистки тощо. Наші постійні клієнти знають, що обслуговуватися в мережі магазинів компанії “Чистка та Шиття” завжди вигідно, швидко та зручно. Персональні карти для наших клієнтів дають можливість користуватися накопичувальними і дисконтними програмами лояльності, що дозволяють заощадити гроші та роблять наші послуги ще більш популярними.