АКВАЧИСТКА

Мережа магазинів «Чистка та Шиття» пропонує послуги аквачистки будь-яких виробів, які мають дозволене маркування.Найчастіше популярністю у наших клієнтів користуються наступні послуги з аквачистки:

АКВАЧИСТКА

Мережа магазинів «Чистка та Шиття» пропонує послуги аквачистки будь-яких виробів, які мають дозволене маркування.Найчастіше популярністю у наших клієнтів користуються наступні послуги з аквачистки:

Професійна аквачистка відрізняється від звичайного прання в домашніх умовах. Цей метод дає можливість вивести найскладніші забруднення, не пошкодивши при цьому структуру тканини.
Сучасне обладнання мережі магазинів «Чистка і шиття» дає можливість робити це ефективно і швидко, а нові стандарти обслуговування клієнтів роблять сервіс доступним і зручним.

Технологія аквачистки в магазинах «Чистка та Шиття» поєднує потенціал найсучаснішого обладнання та новітніх хімічних засобів для досягнення максимального рівня безпеки, ефективності та простоти чищення найрізноманітніших виробів. Головна перевага аквачистки в тому, що вода та засостосовувані засоби не токсичні, не викликають алергічних реакцій, безпечні для оточуючого середовища, що робить дану послугу найбільш популярною серед населення.

Переваги аквачисткиу мережі магазинів «Чистка та Шиття»:

  • новітнє обладнання від лідера європейського ринку Zucchetti Group забезпечує те, що вироби після аквачистки не тільки відчищаються від забруднення та плям, але і набувають приємного запаху, зберігають м’якість, яскравість та насиченість кольору;
  • речі зберігають бездоганний товарний вигляд;
  • високий ступінь екологічної безпеки;

зручність – не потрібно нікуди спеціально їхати, шукати час і можливість здати речі в чистку чи прання, просто вирушайте до найближчого Торгового центру;
послуга «Експрес-чистка за 2 години» забезпечує потреби людей, які цінують свій час;

найкраща ціна послуг – доступність та економність,єдині тарифи згідно прейскуранту, спеціальні програми лояльності допомагають клієнтам «Чистка і шиття» істотно заощадити не тільки час, а й гроші.

Сучасне обладнання та добре налагоджений процес обслуговування клієнтів дає нам можливість працювати швидко, якісно та за вигідними для клієнта цінами, тому з нами Ви забудете про прання вдома у пральній машині.