ПРО НАС

Часто ми захоплюємося успіхами і досягненнями тих чи інших компаній. Але за будь-якою компанією або брендом стоїть історія їх засновників і менеджерів, їх перемоги та невдачі, помилки та вилучені з них уроки, мрії та зроблені кроки в напрямку їх досягнення.

Торгова марка «Чистка та Шиття» та мережа магазинів, що працюють на сьогоднішній день під даним брендом, започаткована на території України в 2008 році засновником Озмітель Андрієм.

Озмітель Андрій є громадянином України, народився в м. Чернівці 09 серпня 1965 року, є ідейним натхненником та втіленням торгової марки «Чистка та Шиття», яка походить з Італії, саме в Україні.

Вважає головним в успішному розвитку бізнесу – дисциплінованість та порядність.

Девіз – краще зробити та пошкодувати, ніж не зробити та не пошкодувати.
Загорівшись ідеєю відкриття сучасної європейської хімчистки в Україні, та для того, щоб зрозуміти бізнес зсередини, Андрій ще в 90-ті роки виїздить на тривалий час в Італію, де влаштовується працювати до магазину однієї з найпопулярніших мереж хімчисток у Європі 1А CLEAN GROUP та робить кар’єру від сортувальника брудних речей до керівних посад.

Озмітель Андрій Володимирович

Завдяки цьому безцінному досвіду у сфері роботи хімчистки, Озмітель Андрій, як ніхто інший знає, як працює та влаштоване те чи інше спеціальне обладнання або машина в хімчистці та може замінити будь-якого свого працівника та виконати будь-який процес.

Кожний новий магазин мережі відкривається виключно від прискіпливим контролем Андрія, який вкладає в нього свій досвід, знання, навички та уважно стежить за тим, щоб будь-яка дрібниця відповідала високим стандартам якості та обслуговування клієнтів, що робить наші магазини унікальними та наповнює їх особливою атмосферою.

Мережа хімчисток «Чистка та Шиття» фактично побудована на європейському досвіді. Так, наші магазини розташовані у найбільших містах України, у популярних сучасних Торгово-розважальних центрах, що впроваджує та рекламує європейський стиль життя в Україні, коли людина отримує все необхідне в одному місці – має можливість купить продукти, сходити на розваги та в кіно, відвідати кафе, а в цей час його речами займеться хімчистка.

Бізнес у сфері надання послуг хімічного чищення та ремонту одягу на сьогоднішній день займає той сегмент, який перебуває у стадії прогресивного росту. Для прикладу, виходячи з зарубіжного досвіду на кожні 2000 населення необхідна 1 хімчистка повного циклу.

Інноваційні складові торгової марки «Чистка та Шиття» відповідають чисельним запитам сучасних споживачів та задовольняють зростаючі потреби ринку, при цьому основна задача засновника – забезпечити клієнта якісною та доступною послугою за мінімальною ціною.

Наші контакти – chystkatashyttia@gmail.com